Dongguan Jiazheng Hidrolik Teknolojisi Co, LTD

Silindir ve Kelepçe

Quality.Innovation.Fast Teslimat

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

Sertifikalar
iyi kalite Pnömatik Salıncak Kelepçesi satış için
iyi kalite Pnömatik Salıncak Kelepçesi satış için
Müşteri yorumları
Her zamanki gibi harika, başa çıkmak için bir zevk. Harika ürünler için mükemmel bir kaynak. USA ABD Barbekü Derneği'nden Randall Bowman)

—— Randall Bowman

Jiazheng ile uzun zamandır ilgileniyordum. Müşterilerim ürünlerinden çok memnunlar. İyi insanlar. 100%

—— John Hall

Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Tony Watchtel

Ben sohbet şimdi

Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

1 2 3 4 5
Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD
Şirket binası Genel Müdür Ofisi facotry Konferans Salonu Showroom

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Jianyan
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Dongguan Jiazheng Hidrolik Teknolojisi Co, LTD Tayvan Jiayan Hidrolik Teknolojisi Geliştirme Co, LTD ile bağlıdır. Yirmi yıldan fazla bir süredir hidrolik silindir imalatı mühendisliği alanında uzmanlaşmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Çin Halk Cumhuriyeti pazarını keşfetmek için Taiwan Jiayan, Dongguan şehrinde bulunan şubesi şirketi Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD'yi, hidrolik kelepçelerin, pnömatik (pnömatik) araştırma, üretim ve satışını yapmak üzere kurdu. kelepçeler ve geçiş kıskaçları.

Tayvan Jiayan Hidrolik Teknolojisinin hidrolik ürünler ve mükemmel araştırma ekibinin üretme konusundaki zengin tecrübesine dayanan Dongguan Jiazheng, yüksek başlangıç ​​noktasından hidrolik ve pnömatik kelepçelerin imalatı ve araştırmasına katılır ve döner kelepçeler üzerine çok önemli patentler alır. Jiazheng, hammadde temini, üretim süreci kontrolü ve satış sonrası servis alanlarında bir dizi bilimsel, eksiksiz ve sıkı yönetim sistemi kurmuştur. Tüm kritik parçalar, ürünlerin üstün performansını garanti etmek için denizaşırı büyük şirketlerden ithal edilmektedir. Üretim hatlarından ayrılmadan önce, her ürün, mükemmel kaliteyi garanti etmek için sıkı testler ve standartlar ile yeterli test süresine sahip gelişmiş test ekipmanlarında test edilmelidir.

Dongguan Jiazheng'in kurumsal ruhu; samimiyet, sorumluluk, coşku ve uygulanabilirliktir. Kurumsal inanç, inovasyonun önceliğimiz ve kalitenin yaşam olduğudur. Profesyonel ve derin teknoloji ile müşterilerimize farklı hizmetler ve ürünler sunuyoruz.

Firmamız ürünleri, araç, uçak, motosiklet ve kalıp imalatı gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerden iyi bir ün kazanmıştır. Ürünler ABD, Almanya, Hint, Rus ve Güneydoğu Asya'ya satıldı. Düzenli kelepçeler hariç, Jiazheng, optimize edilmiş ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir

Kurumsal Misyon: Sürekli Müşteriler için Değerler Yaratın

Kurumsal Ruhu : Samimiyet, Sorumluluk, Coşku ve P ragmatizm

İletişim bilgileri
Dongguan Jiazheng Hydraulic Technology Co, LTD

İlgili kişi: Mr. Marco Lee

Tel: 86--13145842235

Faks: 86-769-85596190

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)